- COUGAR GAMING

Цена
€30 87 / 60 38 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | USB |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Чувствителност при движение | 6200 dpi |
| Живот на бутона | 30 000 000 кликвания |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоRGB подсветка |
| Сензор за мишка | PixArt PMW 3327 |
| Външен цвят | Бял |
| Чувствителност при движение | 6200 dpi |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 800 dpi1200 dpi1600 dpi2400 dpi3600 dpi |
| Номинално тегло | 63 г |
| Макс. Скорост на движението | 220 in/sec |
| Максимално ускорение | 30 G |
| Скорост на реакция | 1000 Hz |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 800 dpi1200 dpi1600 dpi2400 dpi3600 dpi |
| Сензор за мишка | PixArt PMW 3327 |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Максимално ускорение | 30 G |
| Външен цвят | Бял |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Номинално тегло | 63 г |
| Съвместимост на платформата | Windows |
| Макс. Скорост на движението | 220 in/sec |
| Скорост на реакция | 1000 Hz |
| Живот на бутона | 30 000 000 кликвания |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоRGB подсветка |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Съвместимост на платформата | Windows |
| Тегло | 0.14кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 3200 DPI |
| Брой бутони (count) | 6 |
| Ориентация | Двустранна |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 95 |
| RGB подсветка | Не |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията (h) | 30 h |
| Програмируеми бутони | Не |
| Тегло | 0.14кг |
COUGAR MINOS NEO Gaming Mouse, Бял
Открийте прецизност и комфорт с игровата мишка COUGAR MINOS NEO. Ергономичният дизайн и оптичният сензор осигуряват надеждна производителност както за случайни, така и за състезателни игри.
Ключови Предимства
- Високопрецизен оптичен сензор — До 3200 DPI за точно проследяване върху различни повърхности.
- Ергономичен дизайн — Симетричната форма пасва удобно както на левичари, така и на десничари.
- Издръжлива конструкция — Проектирана за 5 милиона кликвания, гарантираща дълготрайна надеждност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (USB) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 3200 DPI |
| Брой бутони | 6 |
| Ориентация | Двустранна |
| Тегло | 95 g |
| RGB подсветка | Не |
| Регулируемо тегло | Не |
| Програмируеми бутони | Не |
Какво има в кутията
- COUGAR MINOS NEO Gaming Mouse
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










